Logo Meny

Många perspektiv och personligheter

För att skapa levande städer krävs det många olika perspektiv, erfarenheter och en bred kompetens. På Wester+Elsner arkitekter tar vi vara på varandras idéer och lyssnar noga på våra uppdragsgivare och partners. Vi är snart sextio medarbetare på våra kontor i Stockholm och Göteborg och vi trivs väldigt bra ihop.

HÖR AV DIG!

Stockholm
Blasieholmsgatan 4 A, 111 48  Stockholm
Telefon: 08 402 68 80

Göteborg
Södra Larmgatan 4, 411 16  Göteborg
Telefon: 031 720 71 00

E-post: info@wester-elsner.se

Pressfrågor

Wester+Elsner arkitekter försöker alltid svara snabbt på frågor.
Du som arbetar inom media, kontakta Ivar Kandell:
+46 8 4102 7481
ivar.kandell@wester-elsner.se

I vårt pressrumhittar du alla våra pressmeddelanden och annat pressmaterial.
Besök Mynewsdesk

Jobb och praktik

Vi är alltid intresserade av kreativa, engagerade och nyskapande medarbetare med rätt inställning. Vi erbjuder dessutom varje år ett par studenter praktik hos oss.
En praktik hos Wester+Elsner är ett utmärkt sätt att lära sig hur vi jobbar och hur vi ser på vår roll i kundernas och samhällets utveckling.

Hör av dig med CV och kortfattad portfolio till jobb@wester-elsner.se.

Förmiddagsfika, eftermiddagsfika och fredagsvin. Vi gillar att umgås.

Medarbetare

  • Ahmad Mohabbat

    ahmad.mohabbat@wester-elsner.se 08 402 68 80
  • Andreas Part

    andreas.part@wester-elsner.se 0706 09 77 69
  • Anna Berglund

    Anna Berglund

    anna.berglund@wester-elsner.se 08 402 68 84
  • Anna Du Rietz

    Anna Du Rietz

    anna.durietz@wester-elsner.se 08 402 68 82
  • Anna-Maria Nordgren

    anna-maria.nordgren@wester-elsner.se 08 402 68 80
  • Arvid Kalmaru

    Arvid Kalmaru

    arvid.kalmaru@wester-elsner.se 08 402 39 80
  • Åsa Lilja

    Åsa Lilja

    asa.lilja@wester-elsner.se 0730 71 61 16
  • Björn Westerholm

    Björn Westerholm

    bjorn.westerholm@wester-elsner.se 08 410 727 94
  • Camilla Lantz

    Camilla Lantz

    camilla.lantz@wester-elsner.se 08 410 274 84
  • Carl-Fredrik Andersson

    carl-fredrik.andersson@wester-elsner.se 0707 63 44 47
  • Christian Merkel

    christian.merkel@wester-elsner.se 0704 47 60 16
  • Claes Pedersen

    claes.pedersen@wester-elsner.se 08 402 68 83
  • Cristina Castanon

    Cristina Castanon

    cristina.castanon@wester-elsner.se 08 410 237 84
  • Cristina Gallego Madoz

    Cristina Gallego Madoz

    cristina.g.madoz@wester-elsner.se 08 410 817 49
  • Daniel Wiberg

    daniel.wiberg@wester-elsner.se 08 410 269 35
  • Diana Barbuta

    Diana Barbuta

    diana.barbuta@wester-elsner.se 08 410 727 92
  • Dorota Walus

    Dorota Walus

    dorota.walus@wester-elsner.se 08 410 237 86
  • Emre Bozatli

    Emre Bozatli

    emre.bozatli@wester-elsner.se 08 402 39 89
  • Enida Kratovic

    enida.kratovic@wester-elsner.se 08 410 817 40
  • Fredrik Elsner

    fredrik.elsner@wester-elsner.se 08 402 68 80
  • Fredrik Jensen

    fredrik.jensen@wester-elsner.se 0791 01 01 55
  • Fredrik Rosell

    Fredrik Rosell

    fredrik.rosell@wester-elsner.se 0734 41 49 91
  • Frida Amandusson

    frida.amandusson@wester-elsner.se 08 410 817 41
  • Gergely Kovacs

    gergely.kovacs@wester-elsner.se 08 410 817 47
  • Giulia Frassineti

    Giulia Frassineti

    giulia.frassineti@wester-elsner.se 08 410 274 73
  • Herman Johansson

    herman.johansson@wester-elsner.se 08 402 68 87
  • Ivar Kandell

    ivar.kandell@wester-elsner.se 08 410 274 81
  • Jessica Reinholdz

    jessica.reinholdz@wester-elsner.se 0709 69 26 57
  • Johanna Nordstrand

    johanna.nordstrand@wester-elsner.se 031 720 71 00
  • Johannes Gustafsson

    johannes.gustafsson@wester-elsner.se 08 410 274 63
  • John Bassmaji

    john.bassmaji@wester-elsner.se 08 402 68 80
  • Josefina Petrycer

    josefina.petrycer@wester-elsner.se 08 410 237 83
  • Kajsa Axelsson

    kajsa.axelsson@wester-elsner.se 08 402 68 81
  • Karin Widell

    karin.widell@wester-elsner.se 08 410 817 42
  • Karolina Hygerth

    karolina.hygerth@wester-elsner.se 08 410 274 89
  • Kristian Lindahl

    Kristian Lindahl

    kristian.lindahl@wester-elsner.se 08 410 274 64
  • Kristin Kåge

    Kristin Kåge

    kristin.kage@wester-elsner.se 08 402 68 80
  • Lars Wester

    Lars Wester

    lars.wester@wester-elsner.se 08 402 68 89
  • Linda Landin

    linda.landin@wester-elsner.se 08 402 68 80
  • Maja Morota

    maja.morota@wester-elsner.se 08 402 15 50
  • Malin Remmer

    Malin Remmer

    malin.remmer@wester-elsner.se 08 402 39 86
  • Marcus Svensson

    marcus.svensson@wester-elsner.se 08 410 237 88
  • Maria Cotela

    Maria Cotela

    maria.cotela@wester-elsner.se 08 410 817 44
  • Maria Lizell

    Maria Lizell

    maria.lizell@wester-elsner.se 08 410 274 87
  • Maria Mauléon Rappe

    Maria Mauléon Rappe

    maria.mauleon.rappe@wester-elsner.se 08 410 727 99
  • Martina Norrby

    Martina Norrby

    martina.norrby@wester-elsner.se 08 410 237 81
  • Matilda Olsson

    Matilda Olsson

    matilda.olsson@wester-elsner.se 08 410 237 87
  • Ola Larsson

    ola.larsson@wester-elsner.se 08 402 68 85
  • Olaf Dunski

    olaf.dunski@wester-elsner.se 08 410 727 93
  • Patrik Arlers Larsson

    patrik.a.larsson@wester-elsner.se 08 410 817 45
  • Per Norberg

    per.norberg@wester-elsner.se 031 720 71 00
  • Peter Nilsson

    peter.nilsson@wester-elsner.se 031 720 71 00
  • Ramon Ali

    ramon.ali@wester-elsner.se 08 410 237 80
  • Ronnie Forsberg

    ronnie.forsberg@wester-elsner.se 08 410 817 46
  • Sara Sigfridsson

    sara.sigfridsson@wester-elsner.se 08 410 817 43
  • Sarah Zahedi

    Sarah Zahedi

    sarah.zahedi@wester-elsner.se 08 410 727 96
  • Svante Norder

    Svante Norder

    svante.norder@wester-elsner.se 08 410 274 72
  • Vida Halleröd

    vida.hallerod@wester-elsner.se 08 402 68 80
  • Yalda Boozari Bergström

    yalda.bergstrom@wester-elsner.se 08 410 237 82
  • Yvonne O'Connell

    Yvonne O'Connell

    yvonne.oconnell@wester-elsner.se 08 402 39 83